+48 784 153 001 biuro@kreo7.pl

Wielka spełniona wizja, zwycięstwo na mistrzostwach, bogactwo, uroda, siła, romantyczna miłość, która jest w stanie przetrwać największe życiowe nawałnice. W każdym z nas drzemią pragnienia, które zmienią nasze życie na wyjątkowe. Czasami dajemy się porwać im bez pamięci, a innym razem przemykają jedynie bezwiednie przez naszą głowę. Pragnąc je spełnić, wykorzystujemy swoją inteligencję, talent aktorski, warunki fizyczne, zdolność widzenia jednej sprawy z wielu stron. Szukamy wsparcia wśród bliskich oraz ludzi, którym udało się dotknąć tych gwiazd i wspiąć na szczyt, o którym sami marzymy. Zdarza się, że całe życie podporządkowujemy jednemu celowi. Bywa tak, że nigdy go nie osiągniemy. Innym razem po drodze zmieniamy plany, ponieważ pragnienia uległy zmianie. Niektórzy z nas osiągną niezwykłości tego świata i odczują satysfakcję. Inni po triumfie odczują jedynie zawód, myśląc “To już to? To już wszystko?”

Jednak w tym świecie istnieją też mali bohaterowie, którym życie przypisało mniejsze jednak równie ważne szczyty do zdobycia. Satysfakcja z takich celów jest często większa. Mali bohaterowie to dzieci, które zostały obciążone wadami wrodzonymi. Ich droga przez życie jest bardziej skomplikowana, jednak może być pełna radości, miłości i nadziei na jeszcze piękniejsze jutro. Pod swoją profesjonalną opiekę logopedyczną małych bohaterów przyjęła m.in. Pani mgr Anna Augustyniak-Rybicka. Neurologopeda wspiera ich rozwój mowy każdego tygodnia, ćwicząc i bawiąc się słowami ze swoimi podopiecznymi, którzy często zostają pod jej skrzydłami przez lata. Dla tych małych bohaterów każde nowe słowo jest zwycięstwem, a największą nagrodą łatwość komunikacji z innymi.

Pani Anna, która maluje obrazy, postanowiła dla swoich podopiecznych przygotować praktyczny i piękny prezent. Jest to zeszyt z okładką, na której został wykorzystany kwiat namalowany przez Panią neurologopedę. Sto zeszytów pełnych talentu Pani mgr Anny Augustyniak-Rybickiej trafi w ręce jej podopiecznych. My ze swojej strony powieliliśmy kwiat i stworzyliśmy okładkę. Mamy nadzieję, że prezent piękny i praktyczny będzie dobrze służył małym bohaterom.

Cieszymy się, że Pani Anna trafiła do nas.