+48 784 153 001 biuro@kreo7.pl

Strony internetowe
Sklepy internetowe
Google Analytics

Sukces w sprzedaży online.

Strony internetowe

Strony internetowe

Strony internetowe są cenną wizytówką w internecie każdego przedsiębiorcy. W dobie internetu posiadanie strony www staje się jedną z podstaw skutecznej reklamy. Nasze strony tworzymy na systemie WordPress, dzięki czemu są nowoczesne, solidnie skonstruowane, przejrzyste, a przede wszystkim proste w użytkowaniu. Dzięki nam przykujesz wzrok swoich klientów oraz potencjalnych parterów biznesowych nienagannymi atrakcyjnym wizerunkiem w internecie. Staramy się, aby każdy detal stron był dopracowany i zgodny z oczekiwaniami naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy strony OnePage, bez podstron oraz rozbudowane strony Premium.

Cechy

1

Nowoczesny i profesjonalny design strony.

Projekty stron www tworzymy indywidualnie, dopasowując wygląd strony do potrzeb każdego klienta.

2

Responsywna strona dostosowana do urządzeń mobilnych.

Czy wiedziałeś, że w 2014 z internetem było połączonych więcej urządzeń mobilnych niż komputerów PC? Zadbamy o to, aby Twoja strona wyglądała dobrze w każdej rozdzielczości!

3

Intuicyjnie zaplanowana architektura

Planujemy rozłożenie wszystkich elementów strony tak, aby przyszli klienci znaleźli się dokładnie tam gdzie chcemy i podejmowali takie działania jakich oczekujemy.

4

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania oraz AdWords

Oferujemy stronę, którą Google doceni wysokimi pozycjami. Dbamy o każdy szczegół: znaczniki, tytuły,tagi i meta tagi. Optymalizacja wpływa również na skuteczniejsze i tańsze kampanie AdWords.

5

System CMS do zarządzania treścią

Zamiana treści czy wstawienie zdjęć nie będzie dla Ciebie stanowić problemu dzięki rozwiązaniom systemu WordPress.

Dodatkowe korzyści

Przy zakupie strony otrzymasz:

   

Hosting + domena na pierwszy rok GRATIS

Dajemy naszym klientom możliwość na darmowy hosting i domenę przez pierwszy rok współpracy. Nasi klienci nie muszą się martwić dodatkowymi kosztami czy miejscem do przechowywania ich strony na początku swojej drogi ze stroną internetową.

  

Integracja z Gogle Analytics

System, który pozwala na gromadzenie informacji na temat ruchu na Twojej stronie internetowej, jak i informację na temat potencjalnych odbiorców. Dzięki temu narzędziu pozyskiwanie nowych klientów będzie łatwiejsze.

Wspracie techniczne na rok GRATIS

Służymy pomocą przy każdym problemie jaki napotka nasz klient na stronie internetowej. Przez pierwszy rok zajmujemy się stroną kompleksowo bez dodatkowych kosztów.

Mini pakiet Facebook

Tworząc stronę dla Twojej firmy, nie zapominamy również o innych Twoich aktywnościach w sieci. Przygotowujemy również dla Ciebie 5 grafik, które z powodzeniem możesz użyć na swoim firmowym fanpagu.

Język korzyści

Dbamy o to, aby użytkownik, który wejdzie na Twoją stronę pozostał
z Tobą na dłużej. Oferujemy gamę przycisków oraz formularzy, dzięki którym będziesz mógł dowiedzieć się więcej o swoim kliencie, a także dodać go do swojej bazy klientów. *

Jak to działa?

 • 1

  Planowanie

  Ustalenie potrzeb i celów

 • 2

  Wycena

  Oszacowanie kosztów wykonania.

 • 3

  Projekt

  Przygotowanie wizualizacji projektu i opracowanie architektury.

 • 4

  Prezentacja

  Przedstawienie gotowej wizualizacji i omówienie ewentualnych zmian.

 • 5

  Korekty

  Wdrożenie zgłoszonych modyfikacji.

 • 6

  Zaprogramowanie

  Implementacja HTML/CSS przygotowanie silnika i panelu CMS.

 • 7

  Optymalizacja

  Testy działania strony i dopracowaywanie szczegółów dla poprawnego działania.

 • 8

  Akceptacja

  W momencie, w którym jesteś dumny, Twoja strona jest już gotowa!

Przykładowe realizacje stron www

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Rozwijający się rynek e-commerce stawia wiele sklepów w potrzebie dołączenia do grona sklepów internetowych. Nasza agencja ułatwi Ci to zadanie i stworzy dla Twojej firmy zoptymalizowany i profesjonalny sklep internetowy. Z łatwością dostosujemy się do wszelkich wymagań i potrzeb Twojej firmy. Kluczowe dla nas jest także bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki nam zarządzanie sklepem nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Dbamy o proste i skuteczne rozwiązania. Dobieramy renomowane rozwiązania, dzięki czemu Twój sklep będzie funkcjonalny oraz intuicyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć skuteczność naszych klientów w e-handlu!

Jak to działa?

1

Określenie celów i potrzeb

Szczególną uwagę przykładamy do poznania Twoich potrzeb i oczekiwań względem sklepu, dlatego szczegółowa rzmową przed rozpoczęciem współpracy jest dla nas podstawą.

2

Tworzenie projektu

Tworzenie projektu odbywa się zgodnie z najnowszą technologią i panującymi trendami na rynku. Nasz projekt bedzie przejrzysty dla klienta oraz prosty i funkcjonalny w obsłudze.

3

Technologia, której możesz zaufać

W naszej pracy bazujemy na sprawdzonych i skutecznych roziwązaniach. Dodawanie produktów stanie się niezwykle proste, a system płatności niezawodny.

4

Akceptacja

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas sklepy były dopięte na ostatni guzik. Nie kończymy naszych prac nim klient nie jest w pełni usatysfakcjonowany wyglądem oraz funkcjonowaniem sklepu. Dajemy gwarancje skuteczności i zadowolenia.

5

Szkolenie

Nasz pracownik osobiście przeprowadzi szkolenie z administratorem sklepu w Państwa firmie. Nawet po zakończeniu współpracy zawsze jesteśmy gotowi do pomocy po drugiej stronie telefonu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Kontakt

Przykładowe realizacje sklepów www

Google Analytics

Google Analytics

Czym jest Google Analytics? To system, który pozwala na gromadzenie informacji na temat ruchu na naszej stronie internetowej, jak i informację na temat odbiorców. Dzięki temu narzędziu Google systematycznie będzie wyświetlał nam statystyki o danych naszych użytkowników. Całość działa poprzez umieszczenie fragmentu kodu JavaScript na naszej stronie. Wszystkie wyniki możemy oglądać w formie przejrzystych i rozbudowanych raportów. Dodatkowo, mamy możliwość zawężenia wyników do konkretnej daty czy przedziału czasowego.

Czego dowiesz się dzięki Google Analytics?


 • Na jakich przeglądarkach zostaje wyświetlana nasza strona.


 • Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający.


 • Jaki system operacyjny mają zainstalowany na komputerze/urządzeniu mobilnym.


 • Z jakiej wersji dodatku Flash korzystają.


 • Na jakim poziomie mają ustawioną głębie kolorów ekranuoraz rozdzielczość.


 • W jaki sposób możesz wykorzystać przesyłane informacji,aby zwiększyć zasięg strony.