+48 784 153 001 biuro@kreo7.pl

Projektowanie graficzne + Druk

Oferujemy kompleksową pomoc przy dbaniu o wizerunek Twojej firmy. Realizujemy zlecenia z zakresu projektowania grafcznego materiałow reklamowych, grafik do użytku w internecie, realizacji druku. Specjalizujemy się w dbaniu o każdy szczegół naszych projektów. Wprowadzamy rozwiązania graficzne pozwalające wyróżnić Twoją firmę
z tłumu konkurencji. Dbamy o ścisłą realizacje Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci również na wszelkie zlecenia niestendardowe, wielkoformatowe, oraz produkcje gadżetów reklamowych.

Co otrzymasz?

Materiały drukowane

Podejmujemy się zamówień na dziesiątki rodzajów druku i materiałów reklamowych. Od minimalistycznych wizytówek, po rozbudowane katalogii produktowe,a także, m.in.: ulotki, bony podarunkowe, czy papier firmowy.

 

Web Design

Projektowanie graficzne w zakresie grafik multimedialnych rozpoczynamy już od bannerów internetowych oraz grafik promocyjnych. Skupiamy się na realizacji zleceń z zakresu projektowania katalogów w formie PDF czy projektowania stron internetowych, a także rozbudowanych sklepów internetowych.

Inne

Interesują Cię zlecenia niestandardowe jak druk wielkoformatowy czy produkcja gażetów reklamowych? Skonaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Zapytaj o niezoobowiązującą wycenę.

Zapytaj

Realizacje

KATALOGI

Oferujemy katalogi, foldery oraz broszury dla firm. Stanowią doskonały sposób na promocje oraz dotarcie do szerszego grona klientów. Można
w nich zawrzeć charakterystykę firmy, jak i zaprezentować swoje produkty. Produkcją katalogów zajmujemy się kompleksowo, od projektu graficznego po druk offsetowy. Dodatkowo umożliwiamy wybór uszlachetnienia swoich katalogów poprzez pokrycie ich folią błysk, mat oraz punktowy lakier UV. Zdobyte przez nas doświadczenie, a także indywidualne podejście do każdego klienta zapewnia obsługę na wysokim poziomie oraz zadowolenie klientów.

KALENDARZE

Kalendarze są funkcjonalnym oraz efektownym upominkiem dla partnerów biznesowych, znajomych czy bliskich. Stanowią świetną formę reklamy, która przypomina o sobie przez cały rok. Drukujemy według indywidualnie dobranego projektu metodą offsetową. W naszej ofercie znajdą Państwo: kalendarze trójdzielne, jednodzielne, spiralowe, plakatowe oraz stojące.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Kontakt

Wyślij prośbę o wycenę swojego zlecenia

SPRAWDŹ