+48 784 153 001 biuro@kreo7.pl

AdWords

Dbamy o widoczność
Twojej firmy w internecie!

KREO7

 

 

Zacznij zarabiać
w internecie!

Pobierz cennik
pakietów AdWords

Pobierz

Rodzaje kampanii AdWords

W wyszukiwarce

Sieć wyszukiwania Google to wszystkie witryny i aplikacje, gdzie dzięki wyszukiwaniu wyświetlane są Twoje reklamy. Kampania jest pokazywana użytkownikowi, gdy ten wpisuje wybrane przez nas słowa kluczowe. Reklama jest widoczna ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania lub z boku. Inną nazwą reklam
w Sieci wyszukiwania są “Linki sponsorowane”, ponieważ ich nagłówek prowadzi do wybranej strony docelowej.

W sieci reklamowej

Sieć reklamowa to ponad 2 miliony stron internetowych partnerów Google,
z których korzysta aż 90% użytkowników internetu. Dzięki niej mamy możliwość dotarcia do naszych potencjalnych odbiorców za pomocą rozmaitych formatów
i metod. Reklamy wyświetlają się gdy użytkownik np. sprawdza pocztę na Gmail, ogląda filmy na YouTube, przegląda swoje ulubione witryny lub korzysta z aplikacji mobilnych.

Na YouTube

 

Kampanie YouTube to reklamy wideo, które mogą dotrzeć nawet do 75% polskich użytkowników internetu. YouTube to druga co do wielkości wyszukiwarka w Polsce, którą miesięcznie odwiedza ponad 16 milionów osób.
Reklamy wideo to ogromny potencjał, aby stworzyć wyjątkową więź z obecnymi jak i potencjalnymi klientami. Masz możliwość zaprezentowania swojej oferty
w interesujący i przykuwający uwagę sposób. Sam decydujesz kiedy, gdzie i w jaki sposób są wyświetlane Twoje reklamy.

 

PLA – Reklamy z listą produktów

Kampanie produktowe AdWords to sposób na promowanie swoich produktów
z oferty sklepu internetowego, zwiększenie ruchu w witrynie lub w lokalnym sklepie oraz na zdobywanie zainteresowanych klientów. Aby stworzyć reklamy produktowe najpierw musimy przesłać dane o Twoich produktach do Merchant Center, a następnie na jej podstawie. tworzymy kampanie AdWords Wykorzystując kampanie AdWords tworzymy kampanie produktowe, które są czymś więcej niż zwykłą reklamą – wyświetlają zdjęcie produktu, cenę, krótki opis oraz link do strony naszego sklepu. Reklamy dostarczają potencjalnym klientom na tyle dużo informacji, że jeszcze przed kliknięciem w link do naszego sklepu wiedzą czy są już zainteresowani naszymi produktami.

Remarketing

Remarketing AdWords pozwala dotrzeć do klientów, którzy już odwiedzili Twoją stronę internetową, a nawet aplikację mobilną, jednak nie dokonali na niej pożądanych przez Ciebie aktywności. Uruchamiając kampanię remarketingową AdWords, masz możliwość ponownego dotarcia do tych użytkowników i skłonić ich do powrotu na Twoją stronę internetową lub aplikację. Twoje reklamy mogą pojawiać się w różnych miejscach w całym internecie w zależności od sposobu ich kierowania, wybranej grupy odbiorców i typów utworzonych reklam.

Customer match

Customer match to opcja reklam w Google AdWords polegająca na kierowaniu przekazów na listy adresów e-mail. Dzięki tej opcji mamy możliwość wyświetlania reklam użytkownikom, którzy wcześniej udostępnili swoje adresy e-mail firmie.
Użytkownicy mogli pozstawić swoje adresy m.in. poprzez zapisanie się do newslettera, zakup produktu w witrynie lub zarejestrowanie się w programie lojalnościowym nawet w miejscu stacjonowania firmy.

Zapytaj o niezoobowiązującą ofertę

Zalety kampanii AdWords

Czym jest AdWords?

AdWords to platforma reklamy internetowej, która pomoże Ci w przyciągnięciu potencjalnych klientów na Twoją stronę! Przy wykorzystaniu zastosowanych rozwiązań możliwe jest określenie odbiorców, którzy będą na tyle zainteresowani, że sami wyszukują Twoją reklamę Dzięki AdWords, płacisz tylko za klientów gotowych do skorzystania z Twojej oferty, a nie za samo stworzenie reklamy. Teksty Twoich reklam będą się pojawiać w wyszukiwarce Google ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania oraz w kolumnie po
prawej stronie.

Kiedy stosujemy AdWords?

ŚWIADOMOŚĆ

Osoby, które używają reklamy.

ZAINTERESOWANIE

Osoby, które myślą, że potrzebują reklamy.

DECYZJA

Osoby, które teraz chcą używać reklamy.

Proces Kampanii AdWords

Zacznij zarabiać
w internecie!

Pobierz cennik
pakietów AdWords

Pobierz