+48 784 153 001 biuro@kreo7.pl

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Rozwijający się rynek e-commerce stawia wiele sklepów w potrzebie dołączenia do grona sklepów internetowych. Nasza agencja ułatwi Ci to zadanie i stworzy dla Twojej firmy zoptymalizowany i profesjonalny sklep internetowy. Z łatwością dostosujemy się do wszelkich wymagań i potrzeb Twojej firmy. Kluczowe dla nas jest także bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki nam zarządzanie sklepem nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Dbamy o proste i skuteczne rozwiązania. Dobieramy renomowane rozwiązania, dzięki czemu Twój sklep będzie funkcjonalny oraz intuicyjny. Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć skuteczność naszych klientów w e-handlu!

 

Jak to działa?

1

Określenie celów i potrzeb

Szczególną uwagę przykładamy do poznania Twoich potrzeb i oczekiwań względem sklepu, dlatego szczegółowa rzmową przed rozpoczęciem współpracy jest dla nas podstawą.

4

Akceptacja

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas sklepy były dopięte na ostatni guzik. Nie kończymy naszych prac nim klient nie jest w pełni usatysfakcjonowany wyglądem oraz funkcjonowaniem sklepu. Dajemy gwarancje skuteczności i zadowolenia.

5

Szkolenie

Nasz pracownik osobiście przeprowadzi szkolenie z administratorem sklepu w Państwa firmie. Nawet po zakończeniu współpracy zawsze jesteśmy gotowi do pomocy po drugiej stronie telefonu.

2

Tworzenie projektu

Tworzenie projektu odbywa się zgodnie z najnowszą technologią i panującymi trendami na rynku. Nasz projekt bedzie przejrzysty dla klienta oraz prosty i funkcjonalny w obsłudze.

3

Technologia, której możesz zaufać

W naszej pracy bazujemy na sprawdzonych i skutecznych roziwązaniach. Dodawanie produktów stanie się niezwykle proste, a system płatności niezawodny.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Kontakt

Przykładowe realizacje sklepów www

Google Analytics

Google Analytics

Czym jest Google Analytics? To system, który pozwala na gromadzenie informacji na temat ruchu na naszej stronie internetowej, jak i informację na temat odbiorców. Dzięki temu narzędziu Google systematycznie będzie wyświetlał nam statystyki o danych naszych użytkowników. Całość działa poprzez umieszczenie fragmentu kodu JavaScript na naszej stronie. Wszystkie wyniki możemy oglądać w formie przejrzystych i rozbudowanych raportów. Dodatkowo, mamy możliwość zawężenia wyników do konkretnej daty czy przedziału czasowego.


  • Na jakich przeglądarkach zostaje wyświetlana nasza strona.


  • Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający.


  • Jaki system operacyjny mają zainstalowany na komputerze/urządzeniu mobilnym.


  • Z jakiej wersji dodatku Flash korzystają.


  • Na jakim poziomie mają ustawioną głębie kolorów ekranuoraz rozdzielczość.


  • W jaki sposób możesz wykorzystać przesyłane informacji,aby zwiększyć zasięg strony.